نحوه تولید پنجره دوجداره در اصفهان (مهرادوین)

اگرچه شیشه دوجداره یک ویژگی رایج در اکثر خانه‌ها است، اما به طور گسترده مشخص نیست که چگونه به وجود آمده است، یا فرآیند تولید آن چطور است. پنجره های دو جداره اولین بار در دهه 1930 در آمریکا اختراع شد و به تدریج محبوبیت آن افزایش یافت و در دهه 1950 بسیار رایج شد. با نام تجاری Thermopane شناخته می شد و در سال 1941 توسط شرکت شیشه ای Libby-Owens-Ford ثبت شد.

فرآیند تولید درب و پنجره در مهرادوین بدین صورت است که :

فرآیند تولید در واقع نسبتاً ساده است. ابتدا دو جداره شیشه توسط یک فاصله‌گیر از هم جدا می‌شوند و یک شکاف مهر و موم شده (هوابند) ایجاد می‌شود. سپس در شرایط خلاء با گاز بی اثری مانند آرگون پر می شود. این کار از تشکیل تراکم جلوگیری می کند و از نفوذ رطوبت در بین شیشه ها جلوگیری می کند.

عرض حفره بستگی به نوع پنجره و پر شدن گاز دارد اما به طور کلی بین 10-20 میلی متر است. به عنوان مثال، برای پنجره های کم مصرف انرژی E، عرض حفره توصیه شده در هنگام پر شدن با گاز آرگون 20 میلی متر است.

شیشه های سه گانه به همین ترتیب ساخته می شوند، مگر با سه صفحه شیشه ای و حفره های دوگانه آرگون. گرمای تابش شده را به خانه شما برمی گرداند به این معنی که شما گرم می مانید .

شیشه دوجداره یک راه فوق العاده برای عایق بندی خانه شما  وصرفه جویی در هزینه های انرژی و کاهش سر و صدا است. اگر به دنبال کمتر کردن آن هستید، شیشه سه جداره بازده حرارتی بیشتر و همچنین امنیت بیشتری را فراهم می کند. در واقع، ما در مورد امنیت پنجره های دوجداره و سه جداره خود بسیار مطمئن هستیم.

برای شیشه های دوجداره یا سه جداره خود قیمت بگیرید

تولید پنجره دوجداره در اصفهان

چرا مهرادوین را انتخاب کنیم؟

راز موفقیت ما ارزش واقعی برای پول است. ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری انجام می دهیم که نشان می دهد بیش از نیمی از کسب و کار ما از توصیه های مستقیم مشتریان فعلی ما چه در بخش های تجاری و چه در بخش های مسکونی است.

انتخاب یک مجموعه جدید از پنجره ها و درها یکی از مهم ترین سرمایه گذاری های شما است که در خانه خود انجام می دهید. ما درک می کنیم که  شما می خواهید مطمئن شوید که  بهترین را انتخاب می کنید. ما نیز فقط بهترین ها را برای شما تولید می کنیم. به همین دلیل است که کیفیت، سبک و امنیت اولویت اصلی ما است. ما دید روشنی نسبت به آنچه مشتریانمان نیاز دارند داریم و دقیقاً آن را عرضه می کنیم.

تولید پنجره دوجداره در اصفهان

بهره وری انرژی

خرید درب و پنجره های جدید می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ باشد. مزیت درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی ما این است که خرید تبدیل به یک سرمایه گذاری می شود که ارزش افزوده دارد و می تواند با عمل به عنوان یک عایق و کاهش هزینه های گرمایش و سرمایش که هر ماه در هزینه شما صرفه جویی می کند، هزینه خود را تنها در چند سال پرداخت کند. در طول عمر یک پنجره با عایق ضعیف، هزینه اتلاف حرارت بسیار بیشتر از هزینه خرید است، به خصوص با افزایش قیمت انرژی. علاوه بر این، بهبود جذابیت محدود خانه شما با طراحی پنجره های با کارایی بالا می تواند ارزش فروش مجدد ملک را افزایش دهد. آسایش و آرامش خانواده شما چقدر ارزشمند است؟ می‌توانید مطمئن باشید که درب‌ها و پنجره‌های دوجداره ما به شما کمک می‌کنند تا الزامات قوانین را برآورده کرده و از آن فراتر بروید. بدون تأثیر منفی بر محیط، کمی تجمل را اضافه کنید! پنجره های ما دارای ارزش u 1.8 هستند که سه برابر بهتر از یک پنجره کشویی آلومینیومی معمولی با مقدار u 5.8 است.

تولید پنجره دوجداره در اصفهان

مشاوره تولید پنجره دوجداره در اصفهان

ما در مجموعه مهرادوین با یک سابقه اجرایی طولانی به شما این نوید را می دهیم که می توانید با یک مشاوره رایگان بهترین تصمیم را بگیرید.

 

آدرس

اصفهان – میدان احمد آباد – ابتدای خیابان جی – روبرو پمپ بنزین – مجتمع اداری هفت آسمان – طبقه ۵ – واحد ۱

شماره های تماس

آقای شریعتی

۰۹۱۳۳۲۷۹۶۳۸ 

آقای میرزاخانی

۰۹۱۳۲۰۷۴۶۶۲ 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *