تعویض پنجره قدیمی با دوجداره کارکرد و ارزش ساختمان را بالا می رود. پنجره ها محصولاتی هستند که در زیبایی،  فضای داخلی و خارجی ساختمان تاثیر گذار ی بالایی دارند. از جمله خدمات  گروه تولیدی صنعتی مهرادوین  تعویض پنجره های قدیمی توسط کارشناسان باتجربه در تیم مهرادوین است. راه های بازسازی خانه های قدیمی متفاوت و با درنظر گرفتن بودجه شخصی هر فرد انجام می گیرد. برای نصب پنجره در ساختمان های نوساز انتخاب های زیادی پیش رو شما قرار می گیرد اما در ساختمان های قدیمی این انتخاب با محدودیت هایی رو به رو است. برای تعویض پنجره قدیمی با دوجداره وجود قاب و ابعاد پنجره ی قبلی موجب محدودیت در انتخاب پنجره می باشد.

مراحل تعویض پنجره قدیمی با دوجداره:

گروه تولیدی صنعتی مهرادوین تولید کننده انواع درب و پنجره در اصفهان از جمله پنجره های دوجداره با کیفیت بالا است. در ادامه مطلب مراحل تعویض پنجره قدیمی با دوجداره،  به صورت خلاصه برایتان شرح می دهیم.

 1. برش و تخلیه پنجره فلزی قدیمی
 2. تمیز کردن چهارچوب فلزی
 3. مشخص کردن محل نصب پیچ های اتصال
 4. تزریق فوم و چسب های سیلیکونی
 5. نصب شیشه دوجداره
 6. قرار دادن پنجره جدید در چهارچوب
 7. پیچ کردن پنجره در چهارچوب
 8. قرار دادن یراق آلات و پیچ کردن آن روی پروفیل پنجره
 

مراحل تعویض پنجره قدیمی با دوجداره 

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب:

عموما اکثر افراد تصور اشتباهی درمورد تعویض پنجره های قدیمی دارند. بخاطر عواملی همچون بنایی طولانی مدت و تخریب دیوار های منزل به همان پنجره های قدیمی با کیفیت پایین راضی می شوند. امتیازی که گروه تولیدی صنعتی مهرادوین نسبت به رقبای خود در طی سالیان دراز کسب کرده تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب و حتی کوچکترین خرابی است. در روند انجام کار اگر ساختمان در حال نوسازی و تعمیر باشد بهترین کار خارج کردن فریم آهنی از داخل دیوار و نصب پنجره جدید است. در صورتی که منزل شما نیاز به تعمیرات مجدد ندارد بهترین کار تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون  خرابی و بنایی است.  در اینصورت علاوه بر افزایش سرعت نصب پنجره، هزینه های اضافی حذف می شوند.  

مواردی که باید هنگام خرید پنجره دو جداره به آن توجه کنید:

در نگاه اول شاید قیمت یک پنجره برای شما ارزان به نظر برسد اما کیفیت پروفیل و دیگر موارد موجود در یک پنجره از موارد بسیار مهم در انتخاب یک پنجره است. شاید پرداخت اولیه یک پنجره بالاتر از انتظارتان پیش برود اما در طولانی مدت علاوه بر استحکام آن، منجر به افزایش طول عمر پنجره می شود. لاستیک های آب بندی برای جلوگیری از ورود باران به داخل منزل، گالوانیزه برای جلوگیری از زنگ زدن پروفیل پنجره از دیگر موارد بسیار مهم در پنجره دوجداره است. از آن جایی که تشخیص موارد گفته شده گاهی اوقات کار بسیار سختی است برای خرید انواع پنجره به تولید کنندگان معتبر و سرشناس مراجعه کنید.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب 

مزیت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره:

 1. دارای عایق صوتی مناسب
 2. جلوگیری از ورود آب باران
 3. افزایش طول عمر پنجره
 4. تنوع زیاد در طرح و رنگ
 5. نصب آسان و تعویض در کمترین زمان بدون تخریب
 6. دوام واستحکام بالا
 7. غیر قابل اشتعال
 8. مقرون به صرفه

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره :

هزینه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره به ابعاد پنجره و دیگر مشخصات آن بستگی دارد. نقشه پنجره در ابتدا توسط معماران در نرم افزار های مخصوص طراحی ترسیم می شود. اطلاعات خروجی این نرم افزار ها شامل مقدار پروفیل مصرفی، شیشه دوجداره و یراق آلات مصرفی می باشد. با توجه به مقدار لوازم مصرفی و قیمت واحد هر کدام از آنها قیمت پنجره انتخابی شما تعیین می شود. 

علاوه بر میزان مواد مصرفی در ساخت پنجره عوامل دیگری به قیمت نهایی پنجره اضافه می شود. هزینه ها شامل نصب، برشکاری، رنگ، حمل و نقل و …  است که در قیمت نهایی مشخص و به مشتری اعلام می شود. در ادامه به دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت پنجره می پردازیم:

 • مکان پنجره
 • متریال آن
 • اندازه و ابعاد نوع شیشه
 • تعداد شیشه
 • تعداد یراق آلات مصرفی
 

قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره 

سخن پایانی:

 تعویض پنجره قدیمی با دوجداره، یک سرمایه‌گذاری بلندمدت است که علاوه بر زیبایی و ارزش ساختمان، منجر به کاهش اتلاف انرژی حرارتی نیز می شوند. عایق صوتی وحرارتی، جلوگیری از اتلاف انرژی، عدم ورود گرد و غبار به داخل منزل از دلایلی است که اکثر افراد در خانه های خود به دنبال آن هستند. گروه تولیدی صنعتی مهرادوین با تولید پنجره های باکیفیت نیاز ساختمان شما را برطرف می کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *