پنجره لیفت اند اسلاید، نوعی پنجره کشویی است که در آن، یک یا چند لنگه پنجره به صورت عمودی حرکت می‌کنند. این نوع پنجره‌ها امکانات بیشتری نسبت به سایر پنجره‌ها دارند. پنجره های لیفت اند اسلاید در مدل های مختلف تولید می شوند که با توجه به نیاز و بودجه هر شخص، می توان آن را انتخاب کرد. گروه صنعتی مهرادوین یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب پنجره لیفت اند اسلاید با هر طرح و قیمتی است.

مدل پنجره لیفت اند اسلاید در چه طرح و مدل هایی تولید می شوند؟

در ادامه مطلب قصد داریم به بررسی و توضیح انواع پنجره های لیفت اند اسلاید بپردازیم.

پنجره لیفت اند اسلاید یک طرف:

 در این نوع پنجره، یک لنگه ثابت و یک لنگه متحرک وجود دارد. لنگه متحرک به صورت عمودی از محل خود بلند می شود و به راحتی در سطح لنگه ثابت حرکت می کند.

پنجره لیفت اند اسلاید دو طرف:

در این نوع پنجره، هر دو طرف کشویی است. که در آن دو لنگه متحرک وجود دارد که در دو طرف قاب قرار می گیرند. لنگه ها به صورت عمودی از محل خود بلند می شوند و به راحتی در سطح قاب حرکت می کنند.

پنجره لیفت اند اسلاید یک طرفه 

پنجره لیفت اند اسلاید چند لنگه:

 این نوع پنجره، کشویی است و در آن بیش از دو لنگه متحرک وجود دارد. لنگه ها به صورت عمودی از محل خود بلند می شوند و به راحتی در سطح قاب حرکت می کنند. این نوع پنجره دید وسیع تری از فضای بیرون را به شما نمایش می دهد. پنجره لیفت اند اسلاید برای استفاده در انواع ساختمان ها مناسب هستند از جمله:

  1.  ساختمان های مسکونی
  2. ساختمان های تجاری
  3. ساختمان های اداری
  4. و … 

مزایا و معایب پنجره های لیفت اند اسلاید:

قبل از هرگونه اقدام به خرید لازم است مزایا و معایب پنجره مورد نظر را بررسی کنید قطعا هر پنجره علاوه بر مزایا، دارای معایبی هستند .

مزایا پنجره لیفت اند اسلاید:

بازشو بزرگ:

 پنجره‌ لیفت اند اسلاید می‌تواند بازشوهای بزرگی داشته باشد که امکان ورود نور و جریان هوا را به حداکثر برسانند. دید کامل از فضای بیرونی را به شما می دهند.

سهولت در استفاده:

 باز و بسته کردن پنجره‌ لیفت اند اسلاید بسیار آسان است احتیاجی  به نیروی زیادی ندارد. همچنین به دلیل استفاده از دستگیره های مناسب، می توان آن ها را به راحتی کنترل کرد. این پنجره ها برای افراد مسن، افرادی دارای بیماری و کودکان نیز مناسب می باشند.

مدل پنجره لیفت اند اسلاید 

عایق‌بندی عالی:

 پنجره ‌لیفت اند اسلاید دارای عایق‌بندی عالی هستند. به دلیل استفاده از شیشه های دوجداره و سه جداره، عایق بندی عالی در برابر صدا و حرارت دارند. علاوه بر شیشه های باکیفیت، پنجره های لیفت اند اسلاید دارای یراق آلات و مکانیزم های پیشرفته نیز می باشند.

امنیت:

 پنجره‌ لیفت اند اسلاید به دلیل استفاده از قفل های ایمن، از امنیت بالایی برخوردار هستند. بطوری که پنجره را به طور محکم در جای خود قفل می کند و از ورود افراد غیر مجاز به داخل محیط جلوگیری می کند.

ظاهر زیبا:

 پنجره لیفت اند اسلاید به دلیل طراحی مدرن و شیک، ظاهر زیبایی دارند. این نوع پنجره ها می توانند زیبایی محیط شما را دوچندان کنند. این پنجره ها در طرح ها و رنگ های متنوع موجود هستند، که با هر دکوراسیونی هماهنگ می شوند.

معایب پنجر ه لیفت اند اسلاید:
  1. پنجره‌ های لیفت اند اسلاید به دلیل استفاده از یراق آلات و مکانیزم های پیشرفته، قیمت بالاتری نسبت به سایر پنجره دارند.
  2. این پنجره ها در جهت ورود نور طبیعی و درتهویه مناسب در ساختمان ها به کار می رود و از این رو فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند.
  3. پنجره های لیفت اند اسلاید  نسبت به دیگر پنجره ها نیازمند نگهداری بیشتری هستند.

 

پنجره لیفت اند اسلاید دو طرفه 

سخن پایانی

پنجره‌ لیفت اند اسلاید دارای امکانات زیادی هستند که می‌توانند به بهبود کیفیت زندگی شما کمک کنند. این نوع پنجره‌ها گران‌تر و نیازمند نگهداری بیشتر نسبت به سایر پنجره‌ ها هستند. اگر به دنبال یک پنجره با کیفیت و عالی هستید، پنجره لیفت و اسلاید می‌تواند یک گزینه عالی برای شما باشد.

 با این حال، قبل از خرید این نوع پنجره‌ها، باید مزایا و معایب آنها را بررسی کنید. گروه تولیدی صنعتی مهرادوین  به شما در جهت ایجاد یک فضای روشن، راحت و ایمن در خانه یا محل کار کمک می کند. برای اطلاع از نحوه سفارش و پاسخگویی به سوالات خود می توانید از طریق تماس با ما، اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *