قیمت و فروش درب و پنجره آلومینیومی بسته به ضخامت ورق آلومینیومی، کیفیت شیشه و موارد دیگری متغیر است. گروه تولیدی صنعتی مهرادوین مفتخر است تمامی محصولات خود را با مناسب ترین قیمت و کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دهد. تولید و فروش درب و پنجره های آلومینومی این روزها طرفداران زیادی دارند. ساختار اصلی آلومینیوم باعث شده است این درب و پنجره ها، رونق فراوانی در بازار مصالح ساختمانی پیدا کنند.

برای خرید درب و پنجره آلومینیوم، بهتر است از برند های معتبر و با کیفیت بالا استفاده کنید و به مشخصات فنی محصولات دقت کافی داشته باشید. می‌توانید از راهکار هایی مانند مراجعه به نمایشگاه‌ های ساختمانی، مطالعه نظرات کاربران، مشاوره با کارشناسان و… در این زمینه استفاده کنید.

مشخصات درب و پنجره آلومینیوم 

مشخصات درب و پنجره آلومینیوم(قیمت و فروش درب و پنجره آلومینیوم):

قیمت و فروش درب و پنجره آلومینیومی شامل فاکتور هایی است که در قیمت گذاری تاثیر گذار هستند. با بررسی مشخصات درب و پنجره آلومینیومی تا حدودی از کیفیت محصول اطلاع پیدا می کنید.

1. ضخامت ورق آلومینیوم:

قیمت و فروش درب و پنجره آلومینیومی بسته به ضخامت ورق های آلومینیومی متفاوت خواهد بود. این ویژگی نشان دهنده ی مقاومت کافی محصول در برابر ضربه و سایر خطرات است. ضخامت ورق آلومینیوم از ویژگی مهم، در مشخصات درب و پنجره آلومینیوم است.

2. نوع و کیفیت شیشه(قیمت و فروش درب و پنجره آلومینیوم):

کیفیت شیشه در پنجره های آلومینیومی بسیار اهمیت دارد زیرا از خرابی زودرس در این نوع پنجره ها، جلوگیری می کند. قیمت و فروش درب و پنجره آلومینیومی بسته به نوع و کیفیت شیشه‌ های استفاده شده متفاوت است. درب و پنجره آلومینیومی می بایست عایق حرارتی و صوتی باشند، تا از تلفات انرژی و نفوذ صدا جلوگیری کنند و در برابر شرایط آب و هوایی سخت مقاوم باشند.

تولید پنجره آلومینیوم 

3. ایمنی( قیمت و فروش درب و پنجره آلومینیوم ):

از دیگر مشخصات درب و پنجره آلومینیومی ایمنی بالای محصول است. درب و پنجره آلومینیوم باید دارای ایمنی بالا باشند. این به معنای داشتن سیستم قفل‌ بندی ویژه، دستگیره‌ های قابل دسترس و سایر امکاناتی است که از ایجاد خطرات برای افراد جلوگیری می‌کند.

4. قیمت :

 قیمت درب و پنجره آلومینیوم بسته به متراژ، طرح و کیفیت محصول متفاوت خواهد بود. برای خرید محصول، بهتر است قیمت‌ های مختلف را مقایسه کنید تا بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

5. شرکت سازنده(قیمت و فروش درب و پنجره آلومینیوم):

شرکت سازنده محصول در قیمت و فروش درب و پنجره آلومینیومی بسیار تأثیر گذار است . برای خرید یک محصول لازم است به شرکت تولید کننده توجه بسیاری شود، در واقع شرکت‌ هایی با سابقه کاری بالا محصولات با کیفیت تری ارائه می کنند. کیفیت و مقاومت در این محصول عمر طولانی تری برای استفاده، به شما می دهد.

انواع درب و پنجره آلومینیومی:

درب و پنجره‌ های آلومینیومی یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین انواع درب و پنجره‌ ها در ساختمان‌ ها هستند. آلومینیوم به دلیل ویژگی‌ هایی مانند سبکی، مقاومت در برابر خوردگی و سایش، قابلیت انعطاف پذیری در طراحی و زیبایی، برای تولید درب و پنجره به کار می‌رود. در ادامه، به بررسی چند نوع از درب و پنجره‌ های آلومینیومی پرداخته می شود:

درب و پنجره آلومینیومی تک حالته:

درب و پنجره تک حالته یا تک جهت بازشو، از ابتدایی ترین درب و پنجره های لولایی است. به این صورت که جهت حرکت لنگه بازشو، حول یک لولا و بصورت دورانی است و معمولا این لولا، لولای عمودی است. در این نوع از در و پنجره ها، همیشه دستگیره در سمت مخالف لولا قرار دارد.

مشخصات درب و پنجره آلومینیوم 

درب و پنجره آلومینیومی دو حالته:

این پنجره ها هم حرکت افقی و هم عمودی دارند. به عبارت دیگر، می توان لنگه درب یا پنجره را در دو جهت افقی و یا عمودی باز کرد.  هر چند محدودیت باز کردن تا یک زاویه خاص امکان پذیر است.

درب و پنجره آلومینیومی فرانسوی (قیمت و فروش درب و پنجره آلومینیوم):

درب و پنجره آلومینیومی فرانسوی به شکلی است که درب وسط آن بدون ستون است. این پنجره ها چشم انداز وسیعی را به ما نشان می دهند. به عبارت دیگر در پنجره های فرانسوی، می توانید بصورت همزمان هر دو لنگه از یک پنجره را باز و بسته کنید. درب و پنجره آلومینیومی فرانسوی نصب آسان و بدون محدودیتی دارند.

درب و پنجره آلومینیومی لیفت اند اسلاید:

لیفت اند اسلاید در ساختمان های مدرن، از محبوب ترین حالت های بازشونده در و پنجره به حساب می آیند. در مکان هایی که چشم انداز زیبایی دارند این سیستم انتخاب بسیار مناسبی است و فضای کمی را اشغال می کنند.

درب و پنجره آلومینیومی از نوع پنجره انگلیسی:

درب و پنجره های بیرون بازشونده یکی از مدرن ترین انواع درب و پنجره آلومینیومی است، که در کنار فضای کمی که اشغال می کنند تهویه مناسب و ظاهری زیبا دارند. در اغلب این پنجره ها، قابی که شیشه بر روی آن نصب می شود از بالا یا پایین فیکس شده و دستگیره بازشونده در سمت مقابل قرار می گیرد تا پنجره با زاویه ای مشخص، از پایین به سمت بیرون باز شود.

درب و پنجره آلومینیومی آکاردئونی (قیمت و فروش درب و پنجره آلومینیوم):

درب و پنچره آلومینیومی آکاردئونی بیشتر در مکان هایی با عرض بالا استفاده می شود. و در هنگام بازکردن آن، کل پنجره و قسمت های میانی به سمت کناره ها کشیده می شوند و فضای مقابل شما به طور کامل قابل رویت می شود. ابعاد و تقسیم بندی لنگه های این نوع پنجره، با توجه به طول و عرض و مکانی که در آن نصب می شود متغیر است.

توضیحات پایانی:

محصولات گروه تولیدی صنعتی مهرادوین دارای اصالت محصول و گواهینامه ایزو است، که قابل ارائه به شما مصرف کننده عزیز است. شما می توانید از طریق سایت مهرادوین از قیمت و فروش درب و پنجره آلومینیومی مطلع شوید. بدین منظور می توانید مشاوره رایگان از مهرادوین دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *